Последни публикации

Страници: [1] 2 3 4
1
Строителни фирми / Некоректна стройтелна фирма!!!
« Последна публикация от Sugar_Baby - ноември 09, 2017, 04:06:00 pm »
!!! НЕ НАЕМАЙТЕ ТАЗИ ФИРМА !!! http://tonystroi.com/
Крайно некоректни,лъжат във взимането на размерите,крадат материали,оставят мизерия след тях извършените услуги се разпадат след няколко дена и само защото били пуснали парното и от жегата падат тавани и се пука шпакловката и на последно място след поискване на фактура дим да ги няма....даже не си вдига телефона. >:( >:( >:(
2
Хронология за ранени и тежки катастрофи от транспортна фирма ЮНИОН ИВКОНИ

Резултат по официални данни - 52 тежко ранени в следствие на катастрофи.

Министър на транспорта Московски: "Няма причина да отнемем лиценза на ”Юнион Ивкони”

Гаранция за липса на чадър от страна на държавата към един от собствениците депутата от ГЕРБ в Дупница Ивайло Константинов. По справка в Търговския регистър Ивайло Любенов Константинов е съдружник в дружеството с 2 290 600 лв

https://public.brra.bg/checkups/verifications/activecondition.ra

Липсващи причини за прекратяване на лиценз с неоснователни в случаи на отнети човешки животи, ранени и тежки катастрофи

ХРОНОЛОГИЯ:

19 Май 2007 - Тежка катастрофа между автобус и циментовоз край Ябланица
Пътническият автобус, пътуващ към София (тръгнал по разписание в 1.00 от Силистра), се е движел с несъобразена скорост по мокра настилка, съобщават от МВР.

- 20 пътници в автобуса са ранени,шестима от пострадалите  са транспортирани до София от преминал случайно край районна на инцидента автобус.

13 юли 2013 - Катастрофа между два автобуса в Кресненското дефиле
Според водача на великотърновския автобус "Неоплан" той е бил принуден да се качи на бордюра преди изхода от тунела, за да се избегне челен удар.

- При инцидента са пострадали шофьорът на "Юнион Ивкони" и пътникът, който е седял зад него и  четиримата пътници в автобуса на БДЖ трима са с порезни рани по лицата от стъклата.

•  27 Декември, 2014
Катастрофата е станала малко след полунощ на автомагистрала „Хемус", близо до Шумен, в новата пътна отсечка на аутобана, в посока Белокопитово. По думите на един от пътниците в автобуса Александър Василев малко преди Шумен водачът, който е бил зад волана на автобуса, е заспал, загубил е контрол над управлението, вследствие на което превозното средство излязло от пътното платно, и се килнало на дясната си страна в канавката на магистралата.

- При инцидента няма жертви и пострадали.

https://www.youtube.com/watch?v=9WCiVb2C49g

•  23 октомври 2015
Автобус на Юнион Ивкони катастрофира до Дулово
Няма пострадали и значителни материални щети при пътен инцидент, станал вчера около 22.20 часа на изхода на Дулово в посока Силистра, съобщиха от ОДМВР-Силистра. Автобус "Мерцедес" с водач Е.Р. (32 г.) е напуснал платното, като със задната си част е заседнал в канавка. Местопроизшествието е посетено от екип на "Пътна полиция", на водача е съставен акт.

•  30 Май 2016
Автобус по маршрута София-Силистра претърпя тежка катастрофа до разклона на село Ситово.
Сигналът за ПТП е бил подаден от шофьорът П.В. на 26 години.

Първоначалните данни от започналото разследване сочат шофьорска грешка при управление на автобуса с превишена скорост. Шофьорът обяснил пред разследващите, че на пътя е излязъл елен и е посочил това обстоятелство като причина да изгуби контрол над автобуса и да навлезе в крайпътна нива.

- ранени са 10 души

•  17 Февруари 2017 

Автобус от София за Слънчев бряг на фирма „Юнион Ивкони” отнесе тази вечер лека кола „Опел” в Бургас. 
Близки на водача на „Опел”-а казаха, че рейсът е преминал на червен светофар и буквално е отнесъл колата.  16 пътници по чудо са невредими .

•   30 октомври 2017

Автобусът с 31 пътници се преобърна на автомагистрала "Тракия". Сигналът за пътния инцидент е получен в полицията към 22.00 часа снощи.

17 души са пострадали при катастрофата с преобърналия се на автомагистрала „Тракия“ автобус
3
Имотни измами / Застрахователна измама
« Последна публикация от Ronit - октомври 31, 2017, 02:04:07 am »
Аз - в ролята на измамника!  >:(

Въведение. На 25.10.2017, точно на 38-годишнината от сватбата ми, по телефона от РС-Варна ме уведомиха, че има призовка за мен като ответник по дело в Добричкия съд. Помислих, че някой от имотната измама е завел дело за клевета срещу мен, но се оказа, че е от застрах. дружество "ДаллБогг: Живот и здраве". Много се учудих, понеже за пръв път ги чувах. Същия ден се свързах с "ДаллБогг". Оттам обещаха да ми се обадят. И наистина, след малко ми се обади адв. Тихомир Горанов от Варненската АК. Той ми каза да не се безпокоя, нямало нищо страшно, просто някой е сключил застрах. договор от мое име и сега трябвало да го развалим. Това още повече ме разтревожи и аз му изпратих имейл. Той не отговори. На 26.10.2017 отидохме с мъжа ми в бюро "Призовки"-Варна и ни дадоха копие от исковата молба и др. документи. Още в градинката пред съда седнахме на една пейка и се зачетохме. Беше пълен шаш! На 11 страници се описваше някакъв страшен измамник - ответникът (аз?!?)

Какво се случи след това, е описано в блога, който водя в памет на майка си, пострадала от имотна измама през 2013 г.: http://softisbg.com/dannies_blog/post-131.html

4
Магазини / Re: Некоректно отношение Баня Стил - Младост 4
« Последна публикация от Администратор - август 30, 2017, 08:04:57 pm »
Определено сте проявили много търпение , което не си е заслужавало. Пропуска на много клиенти е, че:
1. Не търсят директен разговор с управител
2. Входиране на рекламация
3. Подаване на сигнал към комисията за защита на потребителите
4. В краен случай наемане на адвокат.

5
Магазини / Некоректно отношение Баня Стил - Младост 4
« Последна публикация от niksonn - август 22, 2017, 12:08:13 pm »
Здравейте, ние със съпругата ми сме крайно недоволни от обслужването на Баня стил. На 15.07.2017 година посетихме магазина им в Младост – този до Технополис на южната дъга на околовръстното. Харесахме си и заплатихме на 100% всичко - комплект "Леда" - долен водоустойчив шкаф с мивка и горен шкаф с огледало и LED осветление, както и смесители за мивката и банята - почти 1000 лв., като ни бяха предложени два варианта – идваме със собствен транспорт на следващия ден и си взимаме всичко, или с безплатна доставка на адрес. Избрахме второто, както и уточнихме адрес, като предварително ни беше обяснено, че доставката ще се забави около 10 дни. До тук всичко е ОК…. Но само до тук. Стана 03.08.2017 г. – 18 дни след като платихме – нито някой ни потърси, нито някой се обади да каже какво става - ни вест ни кост от магазина. Звъня им на 03.08 с въпрос какво става с доставката, а те ми отговарят ама каква доставка, закупената стока ви чака в магазина?!?! При което онемях – как така нали уточнихме доставка, адрес, телефони…..какво става? Консултантката с която разговарях провери случая и ми се извини – колегата, който обработвал поръчката бил нов и това било негов пропуск. ОК - уговорихме се за следващия ден – 04.08.17 г. Доставиха мебелите и смесителите, разопаковам ги и виждам, че на вратичката на горния шкаф от комплекта има наранено, което или е производствен дефект или е станало при транспорта. Още същия ден им се обадих и им обясних какъв е дефекта – дадоха ми мейл, на който да опиша дефекта и да го снимам, с уговорка да очаквам обаждане от тяхна страна какво следва оттук нататък. Ами познайте…. никой не се обади. Изчаках търпеливо до 09.08 и реших да звънна да разбера какво се случва. Този път разговарях с консултант – наложи се да обясня цялата история от начало – кога съм се обаждал, на кой мейл съм пратил снимките на въпросната вратичка и т.н. – човека не беше в течение на моя проблем, щял да провери препратили ли са мейла до производителя и имат ли отговор дали ще признаят рекламацията и да очаквам обаждане от тях. Както и може да се предположи, такова не последва. На следващия ден – 10.08 сутринта около 10.30 ч. пак звъня – пак с консултант – айде всичко пак отначало – и този не знае нищо - цялата сага, с кой е говорено, на кой мейл, щял да провери …. и т.н. Вече не издържах и най – любезно поисках да разговарям с неговия колега, с който предния ден уж уточнихме всичко и трябваше те да се обадят да ми кажат какво да я правя дефектната врата – куриер ли да извикам да им я пратя, на място в магазина им ли да я занеса….и така. Оказа се, че това не е възможно. Трябвало да изчакам да ми се обади той. На въпроса ми КОГА??? – отговора беше след 10 минути. Ами …. стана след обяд, а десетте минути станаха 5 часа. Звъня пак – този път ми вдигна консултантка – познайте – УЖАС!!! - трябваше да обясня ПАК ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ всичко, описано по – горе. Не издържах този път и я нахраних здраво – направо даже бях груб, но явно имаше ефект поне по отношение на дългоочакваното телефонно обаждане след 10 минути, защото точно след толкова същата консултантка ми се обади (направо не е за вярване) и ме уведоми да заповядам на 11.08 в магазина от който закупихме всичко да си получа новата вратичка, като естествено трябвало да нося старата и само да ги разменим. Поисках да знам с кой разговарям по име и вече само така ще разговарям с тях. Казах си най – после сагата ще приключи. Отивам на 11.08 към 17.30 часа във въпросния магазин, носейки дефектната врата. Айде пак обяснявай 15 минути за какво става въпрос и…уви ГРЕДА, „Ами господине много се извиняваме, ама имаме проблем с доставките и вратичката не е пристигнала в магазина. Съжаляваме но ще пристигне утре.“ Последва скандал от моя страна – и как не, да ме накарат да отида от работа до магазина им в пиков час през цяла София, при положение че съм оставил телефон за контакт и никой да не ми се обади да ме уведоми да не се разкарвам напразно и да вися в задръстванията, можете сами да си направите изводите с какви хора си имате работа. Така след скандала от моя страна се съгласиха в Събота 19.08 да ми я пратят по куриер да адрес. Така и стана този път – в Събота сутринта куриера ми достави новата вратичка, тръгвам да я монтирам и…… пак ГРЕДА, пробитите дупки за пантите не съвпадат с монтираните панти на шкафа. Направо не ми се повярва какво се случва. Тея направо са много зле. Последва ново обаждане ( искам да вметна само, че всяко свързване с магазина е изключително трудно – налагало ми се е да звъня по 10 и повече пъти, докато някой благоволи да вдигне телефона отсреща, като е така от самото начало на цялата история) и нов скандал от моя страна. Поисках да знам кога най – сетне ще си оправят нещата – не можаха да ми отговорят. Зависело от производителя. НО….. ми поискаха наново адреса и телефона за евентуална доставка, оставения от мен го били изгубили. Останах с широко затворени очи. Явно им дотегна от мен, защото ми дадоха телефона и адреса на производителя (или по скоро вносителя), да съм се оправял от тук нататък с него. ЕВАЛА. Точно така се прави. Браво!!! Както и да е свързах се по телефона с вносителя на шкафа, човека отсреща беше много любезен, обясних му ситуацията с Баня Стил и сега ще ми заменят целия горен шкаф от комплекта с нов. Е толкова ли беше трудно да му се невиди това да го свърши (без)отговорния консултант (служител) от магазина. Това за мен НЕ Е нормално отношение към клиент, оставил близо хилядарка така да бъде разиграван. Но нищо, сега това ще го публикувам навсякъде по форуми и сайтове, където има черни списъци за некоректни търговци, за да знаят хората като си купуват от тях, какво може да им се случи. Даже мисля да го пратя на КЗП (в пълен вид без редакция с всички снимки, мейли, телефони по дни и часове кога съм се обаждал, документите от Спиди и т.н. касаещи случая ).
6
Строителни фирми / иван методиев тоев
« Последна публикация от nikata08 - август 14, 2017, 07:33:25 pm »
МИЛИ ХОРА от България. лицето ИВАН МЕТОДИЕВ ТОШЕВ управител на АСКГ ООД - СОФИЯ-е пълен ИЗМАМНИК Ето и историята.Бях поканен от него за работа в Швеция или по точно в гр.БОРОС в сверата на строителството и ремонтни деѝности.От България ми обеща големи пари от рода на 2-3000 евро всяка седмица аванс от 100евро и накрая в месеца ГОЛЕМИТЕ ПАРИ едва ли не светло бъдеще.Напуснах набързо моята работа и на следващияден летях за Швеция.Запознах се с останалите колеги които също са българи,мина първата седмица не получих аванс от прекия ми началник ЖОРО СТОЕВ-по прякор ШВЕДА,Минава 2 седмица аз трябва да се моля за пари,работиш като куче по 15ч.на ден във нечовешкиусловия.Започнах да разпитвам колегите какво става///???? оказасе че тия хора неса виждали пари от месеци и немогат да се приберат защото нямат пари за билет и не знаят език,и как идват хора от българия и си тръгват разсипани.Работех 2 месеца без почивен ден бях оплуван и обиждан и без заплата,не ме питаѝте как сам се прибрал.Като се прибрах в българия успях да се свържа с хора работили там.минали са през същия ад.А Иван се покри и се оказа че са партия с ЖОРО СТОЕВ и НЕ си вдига телефона.Накрая разбрах схемата тоя ИВАН има още двама търсачи на име ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ от София кв.надежда и БОБИ от София,примамват хора от цяла българия със същите обещания,а ето и телефона на ИВАН МЕТОДИЕВ ТОШЕВ 0894350455 НЕСЕ доверяваите на тези хора не подписваите нищо без да проверите
7
Samsung / Re: откраднат телефон
« Последна публикация от Администратор - юли 29, 2017, 12:08:20 am »
Подаден ли е сигнал в полицията ?
И каква марка е телефона ? (има програми за засичане )
8
Samsung / откраднат телефон
« Последна публикация от koce74 - май 25, 2017, 06:04:19 pm »
нека някои даде съвет изтървал съм си телефона в едно пловдивско такси и след позваняване  от друг телефон на моя  даваше свободно и после сигнала спря.таксито явно неискаше да ми бърне телефона как да постъпя
9
Sony Ericsson / Sony Xperia Z2
« Последна публикация от mitkomax - април 24, 2017, 06:43:32 pm »
Здравейте!На 22.04.2017г в град Бургас на улица Сан Стефано №79 вх.Б ет.1 от апартамента ми бе открадната чанта с много лични документи ключове и телефон Sony Xperia  Z2 i IMEI:35287606-658071-0 i S/N BH90KN3316.Моля ако някой има информация за телефона или попадне на чантата да ми се обади,ще има възнаграждение. Димитър Мутафов  0888357918
10
Мобилни телефони / Sony XPERIA Z2
« Последна публикация от mitkomax - април 24, 2017, 01:30:43 pm »
Здравейте!На 22.04.2017г в град Бургас на улица Сан Стефано №79 вх.Б ет.1 от апартамента ми бе открадната чанта с много лични документи ключове и телефон Sony Xperia  Z2 i IMEI:35287606-658071-0 i S/N BH90KN3316.Моля ако някой има информация за телефона или попадне на чантата да ми се обади,ще има възнаграждение. Димитър Мутафов  0888357918
Страници: [1] 2 3 4