Автор Тема: Застрахователна измама  (Прочетена 34 пъти)

Неактивен Ronit

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Застрахователна измама
« -: октомври 31, 2017, 02:04:07 am »
Аз - в ролята на измамника!  >:(

Въведение. На 25.10.2017, точно на 38-годишнината от сватбата ми, по телефона от РС-Варна ме уведомиха, че има призовка за мен като ответник по дело в Добричкия съд. Помислих, че някой от имотната измама е завел дело за клевета срещу мен, но се оказа, че е от застрах. дружество "ДаллБогг: Живот и здраве". Много се учудих, понеже за пръв път ги чувах. Същия ден се свързах с "ДаллБогг". Оттам обещаха да ми се обадят. И наистина, след малко ми се обади адв. Тихомир Горанов от Варненската АК. Той ми каза да не се безпокоя, нямало нищо страшно, просто някой е сключил застрах. договор от мое име и сега трябвало да го развалим. Това още повече ме разтревожи и аз му изпратих имейл. Той не отговори. На 26.10.2017 отидохме с мъжа ми в бюро "Призовки"-Варна и ни дадоха копие от исковата молба и др. документи. Още в градинката пред съда седнахме на една пейка и се зачетохме. Беше пълен шаш! На 11 страници се описваше някакъв страшен измамник - ответникът (аз?!?)

Какво се случи след това, е описано в блога, който водя в памет на майка си, пострадала от имотна измама през 2013 г.: http://softisbg.com/dannies_blog/post-131.html